INFO UKRAINA SÕJAPÕGENIKELE

Eesti toetab Ukraina sõjapõgenikke, et neil oleks võimalik siin kiiresti kohaneda ja ise oma eluga hakkama saada, kuni tekib võimalus kodumaale tagasi pöörduda. Loe rohkem infot majutuse, arstiabi, töötamis- ja haridusvõimaluste kohta.

Foto: Canva pictures (By bepslabor)

toetav.ee

Kas tööl on läinud pingeliseks? Töötajate heaolu ning organisatsiooni maine sõltub sellest, kui selgelt on käitumisreeglid töökollektiivis kokku lepitud. Siit leiad näited, kuidas neid reegleid sõnastada muu hulgas sobivad variandid praeguses julgeolekuolukorras kasutamiseks, et leevendada pingeid töötajate vahel ja hoida au sees oma ettevõtte väärtuseid.

Ise oled vana!

See on raamat selleks, vanemad inimesed teaksid, missugused õigused on neile seadusega riigi poolt tagatud ning et juhul, kui nad tunnevad, et tulenevalt nende east hakkab nende ette kerkima takistusi, siis oleks nad kursis, kelle poole tuleks pöörduda, et oma seaduslikud õigused jalule seada. Tegu on omamoodi käsiraamatuga, mis võiks olla igal vanemal inimesel või tema hooldajal riiulil käepärast, et sealt oleks vajadusel asjakohane lõik üles otsida ja oma õiguste eest seista!

Volinik bulb illustration

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Mõistame, et olukorrad on erinevad. Ära muretse, kui sa ei ole veel kodulehelt oma küsimusele vastust saanud. Suhtle meiega viisil ning leiame koos lahenduse. Pane teele kiri koos tõenditega, helista, saada helifail või lepi hoopis kokku kohtumine – pole oluline, kuidas meieni jõuad. Kõige tähtsam on, et jõuad.