Siia saab

Pilt

„SIIA SAAB. Kõik on oodatud“ märk on julge, avatud ning abivalmi keskkonna sümbol. 

Märki kasutades väärtustad ligipääsetavust ning lood võrdsemaid võimalusi kõigi jaoks. Ära muretse, kui praegu jääb sinu asutusel või ettevõttel sellest vajaka. Märgiga saad näidata oma hoiakuid ning soovi tulevikus muudatused ellu viia. SIIA SAAB sümboliga saavad oma hoolivat meelt näidata ametiasutused ja tööandjad, tootmisettevõtted ning teenus- ja transpordiettevõtted, parlament ja ministeeriumid, juuksurisalongid ja kingaparandused, restoranid ja spordisaalid. Kõik on oodatud!  

Kui Sinu juures on kõik oodatud, lae märk alla ning pane see nähtavasse kohta töökuulutusele või kodulehele. Nii teavad kõik sinu avatud suhtumisest ja heast ligipääsust.

Üks sümbol, kaks eesMÄRKI

Pilt

Mitmevärviline märk tähistab ligipääsetavaid ühiskondlikke hooneid, ametiasutusi, transporti jm. See märk sümboliseerib füüsilist ligipääsu ja on asukohapõhine.


Sinine märk on mõeldud kasutamiseks tööandjatele, kes soovivad laiendada oma tööjõuotsinguid ja on valmis pakkuma võrdseid võimalusi kõigile. Märgi saab lisada töökuulutusele, kodulehele. Ühevärviline märk on mõeldud kasutamiseks peamiselt veebipõhiselt.

Pilt

Muudame ühiskonna ja meid ümbritseva keskkonna avatumaks kõigile inimestele, olenemata nende erivajadusest. Märgi kasutamine eeldab sinu valmisolekut märgata, soovi ligipääsetavuse teemadel kaasa mõelda ja olukorra parendamise nimel reaalseid samme astuda.

Tee järgmine samm

Asu kohe tegutsema. Loe rohkem tööandja võimaluste kohta, testi enda lahenduste ligipääsetavust ning laadi alla märk.